Poniżej znajdziecie dwie listy. Pierwsza lista to lista startowa obejmująca osoby, które dokonały płatności zarówno opłaty rejestracyjnej, jak i startowej. Druga obejmuje listę osób, które zarejestrowały się na Great Lakes Gravel 2021 gwarantując sobie miejsce na liście startowej, a na uregulowanie opłaty startowej mają czas do końca sierpnia 2021.

Lista startowa:

  1. Rafał Ałasa
  2. Grzegorz Banaszek
  3. Wojciech Barczak
  4. Sebastian Batkiewicz
  5. Piotr Będkowski
  6. Michał Białas
  7. Piotr Biliński
  8. Marcin Blaszczok
  9. Antoni Bogusiewicz
  10. Damian Chaliński
  11. Michał Choda
  12. Przemysław Curzytek
  13. Mariusz Czyż
  14. Szymon Daszek
  15. Jacek Dobryniewski
  16. Anna Dovnar
  17. Eugeniusz Dovnar
  18. Agnieszka Drankowska
  19. Zbigniew Drankowski
  20. Piotr Drozdowski
  21. Dawid Duda
  22. Mateusz Dzięgielewski
  23. Mariusz Dzioba
  24. Jan Falkowski
  25. Dominik Fedor
  26. Tomasz Floriańczyk
  27. Ignacy Gajda
  28. Agnieszka Gębalska
  29. Jakub Gierczak
  30. Elżbieta Gierczak
  31. Jakub Gladysz
  32. Kamil Głuch
  33. Marek Goerick
  34. Jakub Gołecki
  35. Piotr Gonstal
  36. Adam Grabowski
  37. Michał Gruszka
  38. Maciej Guguł
  39. Robert Hulewicz
  40. Kamil Hupert
  41. Rafal Iwańczuk
  42. Adam Jakóbowski
  43. Rafał Jobczyński
  44. Andrzej Juraszek
  45. Mariusz Juskowiak
  46. Magdalena Kaczanowska
  47. Michał Kaczmarczyk
  48. Adam Kaczmarek
  49. Tomasz Kalinowski
  50. Tomasz Karbowniczyn
  51. Igor Karolewski
  52. Aleksander Kieczka
  53. Piotr Kitkowski
  54. Damian Klimek
  55. Anna Kluczek-Kollar
  56. Paweł Kmieć
  57. Tomasz Kompa
  58. Michał Kondziolka
  59. Krzysiek Kopel
  60. Joanna Kosińska
  61. Tomasz Kosiński
  62. Mariusz Kostrzewa
  63. Tomasz Koszyk
  64. Ernest Kośka
  65. Marcin Kozioł
  66. Daniel Kozłowski
  67. Przemysław Kraska
  68. Michał Krasoń
  69. Grzegorz Krupa
  70. Alicja Kseń
  71. Szymon Kuprian
  72. Jarosław Kurkiewicz
  73. Łukasz Kurowski
  74. Edyta Kwiatkowska-Sioch
  75. Witold Lipowski
  76. Wioleta Lisik
  77. Wojciech Lenart
  78. Ewa Leoniak
  79. Krzysztof Lis
  80. Michal Lisowski
  81. Piotr Lorenz
  82. Tomasz Majchrzak
  83. Dawid Maniak
  84. Marcin Matczuk
  85. Mateusz Mechliński
  86. Tomasz Michalak
  87. Daniel Miklaszewski
  88. Marek Morkisz
  89. Maciej Mortek
  90. Rafał Mroczko
  91. Przemek Nagrodzki
  92. Jaroslaw Nasilowski
  93. Jacek Nosowski
  94. Marcin Ostrowski
  95. Łukasz Piasek
  96. Filip Piecha
  97. Jakub Plewa
  98. Daniel Polak
  99. Piotr Polaków
  100. Konrad Powroźnik
  101. Bartosz Przybylak
  102. Kamil Redestowicz
  103. Konrad Rembisz
  104. Marcin Romanowicz
  105. Marek Równiejko
  106. Janusz Rybak
  107. Wojciech Rybacki
  108. Michał Sadkowski
  109. Idris Sajjad
  110. Mariusz Sankiewicz
  111. Michał Sekuła
  112. Krzysztof Seyfried
  113. Dominik Siejak
  114. Marcin Sidorczuk
  115. Radosław Sioch
  116. Hubert Schild
  117. Hubert Slok
  118. Tomasz Słomski
  119. Bartosz Smoczyk
  120. Łukasz Snuszka
  121. Bartosz Sobanek
  122. Rafał Sokół
  123. Julia Stiller
  124. Jacek Stokłosa
  125. Szymon Styrna
  126. Michał Szaro
  127. Dawid Szczerek
  128. Paweł Szczygielski
  129. Łukasz Szczygieł
  130. Norbert Ślusarczyk
  131. Jarosław Tabor
  132. Jan Tokarz
  133. Dariusz Trepczyk
  134. Marcin Tynecki
  135. Sebastian Uchnast
  136. Dariusz Walasiewicz
  137. Grzegorz Warda
  138. Jarosław Warda
  139. Radosław Wasilewski
  140. Sergiusz Wasilewski
  141. Jan Wąsowski
  142. Szymon Wdowik
  143. Mateusz Wielgo
  144. Piotr Wierzbowski
  145. Gerard Wiśniewski
  146. Jakub Wiśniewski
  147. Sebastian Witman
  148. Jacek Wojciechowski
  149. Paweł Wojtczak
  150. Dominik Wosiek
  151. Szymon Zagórski
  152. Dorota Zawiasa
  153. Klaudiusz Zieba
  154. Paweł Zimny
  155. Adam Złotnik
  156. Paweł Złotnik
  157. Paweł Zoga

Lista osób zarejestrowanych:

  1. Kamil Adamiec
  2. Rafał Ałasa
  3. Grzegorz Banaszek
  4. Wiktor Bar
  5. Wojciech Barczak
  6. Leszek Bareja
  7. Sebastian Batkiewicz
  8. Miłosz Bączkowski
  9. Łukasz Belowski
  10. Radosław Betlejewski
  11. Piotr Będkowski
  12. Michał Białas
  13. Piotr Bienenda
  14. Piotr Biliński
  15. Radek Bilski
  16. Marcin Blaszczok
  17. Daniel Block
  18. Tomasz Błaszczuk
  19. Daniel Bociański
  20. Mateusz Bodusz
  21. Antoni Bogusiewicz
  22. Dariusz Bojanowski
  23. Maciej Bras
  24. Dominik Brodacki
  25. Lukasz Brzezowski
  26. Katarzyna Buczek
  27. Rafał Buczek
  28. Łukasz Celusta
  29. Michał Cerbiński
  30. Damian Chaliński
  31. Bart Chełmiński
  32. Michał Choda
  33. Michał Chojnacki
  34. Michał Cieślak
  35. Jan Cirut
  36. Elijus Civilis
  37. Przemysław Curzytek
  38. Dariusz Czajkowski
  39. Grzegorz Czetyrko
  40. Adrian Czyż
  41. Mariusz Czyż
  42. Szymon Daszek
  43. Krzysztof Deptuła
  44. Bartosz Dębicki
  45. Marcin Dobrosielski
  46. Jacek Dobryniewski
  47. Andrejus Dolgovas
  48. Eugeniusz Dovnar
  49. Anna Dovnar
  50. Agnieszka Drankowska
  51. Zbigniew Drankowski
  52. Piotr Drozdowski
  53. Paweł Drzazgowski
  54. Roman Drzewek
  55. Artur Drzymkowski
  56. Dawid Duda
  57. Cezary Dyląg
  58. Mateusz Dzięgielewski
  59. Mariusz Dzioba
  60. Jan Falkowski
  61. Filip Fedor
  62. Dominik Fedor
  63. Dawid Flis
  64. Tomasz Floriańczyk
  65. Sławomir Gachewicz
  66. Rafał Gadomski
  67. Ignacy Gajda
  68. Maciej Garbien
  69. Andrzej Gąsowski
  70. Maciej Geraszek
  71. Kasia Gębalska
  72. Agnieszka Gębalska
  73. Szymon Gibic
  74. Jakub Gierczak
  75. Elżbieta Gierczak
  76. Jakub Gladysz
  77. Anna Glanowska
  78. Wojciech Glanowski
  79. Kamil Głuch
  80. Marek Goerick
  81. Paweł Gołaszewski
  82. Jakub Gołecki
  83. Radosław Gołębiewski
  84. Piotr Gonstal
  85. Maciej Gorzelak
  86. Maciej Gostomski
  87. Michał Góraj
  88. Adam Grabowski
  89. Andrzej Grajewski
  90. Dominik Gruszczyński
  91. Michał Gruszka
  92. Michał Grzegorczyk
  93. Wojciech Grzegorz
  94. Maciej Guguł
  95. Jan Hajdak
  96. Jakub Hakało
  97. Adam Heleniak
  98. Przemyslaw Horniatko
  99. Robert Hulewicz
  100. Kamil Hupert
  101. Maciej Hyliński
  102. Krzysztof Iljuczonek
  103. Michal Inglot
  104. Rafal Iwańczuk
  105. Michał Jackowiak
  106. Adam Jakóbowski
  107. Piotr Jakubowski
  108. Tomasz Janeczko
  109. Kinga Jankowska
  110. Tomasz Jarno
  111. Szymon Jarzębowski
  112. Wojciech Jędrzejczak
  113. Rafał Jobczyński
  114. Michał Jończyk
  115. Maciej Judycki
  116. Andrzej Juraszek
  117. Mariusz Juskowiak
  118. Magdalena Kaczanowska
  119. Michał Kaczmarczyk
  120. Adam Kaczmarek
  121. Pawel Kaczmarek
  122. Marcin Kaleta
  123. Tomasz Kalinowski
  124. Rafał Kamiński
  125. Marek Kamiński
  126. Tomasz Karbowniczyn
  127. Anna Karolewska
  128. Igor Karolewski
  129. Aleksander Kieczka
  130. Piotr Kitkowski
  131. Patryk Kleinschmidt
  132. Adrian Klekotko
  133. Mikołaj Klimas
  134. Marcin Klimek
  135. Damian Klimek
  136. Anna Kluczek-Kollar
  137. Marek Klyta
  138. Paweł Kmieć
  139. Piotr Kmin
  140. Paweł Kołc
  141. Błażej Komander
  142. Tomasz Kompa
  143. Tomasz Konarski
  144. Bartosz Koniuszewski
  145. Michał Kondziolka
  146. Michał Konert
  147. Krzysiek Kopel
  148. Maciej Koperwas
  149. Paweł Kopka
  150. Kacper Korta
  151. Joanna Kosińska
  152. Tomasz Kosiński
  153. Karol Kosmala
  154. Mariusz Kostrzewa
  155. Tomasz Koszyk
  156. Tomasz Kość
  157. Ernest Kośka
  158. Bartosz Kotowski
  159. Andrzej Kowalewski
  160. Adam Kowalewski
  161. Marcin Kozioł
  162. Daniel Kozłowski
  163. Michał Krajewski
  164. Przemysław Kraska
  165. Michał Krasoń
  166. Sławomir Krawczyk
  167. Grzegorz Krupa
  168. Marcin Kruszyński
  169. Rafał Kryjak
  170. Małgorzata Krywult
  171. Alicja Kseń
  172. Jakub Kubiak
  173. Ryszard Kubiak
  174. Maciek Kulak
  175. Marta Kuprian
  176. Szymon Kuprian
  177. Jarosław Kurkiewicz
  178. Łukasz Kurowski
  179. Wojciech Kuźniak
  180. Edyta Kwiatkowska-Sioch
  181. Tomasz Kwiatkowski
  182. Paweł Landowski
  183. Wojtek Lenart
  184. Grzegorz Leńczuk
  185. Ewa Leoniak
  186. Bartek Lewandowski
  187. Mariusz Lickiewicz
  188. Witold Lipowski
  189. Krzysztof Lis
  190. Kacper Lisiecki
  191. Marek Lisiecki
  192. Wioleta Lisik
  193. Michal Lisowski
  194. Anna Listopadzka
  195. Łukasz Liszka
  196. Piotr Lorenz
  197. Tomasz Lowenhoff
  198. Tomek Lubiński
  199. Michał Łaguna
  200. Łukasz Ławczys
  201. Jacek Łęczycki
  202. Łukasz Madeksza
  203. Mateusz Majcherek
  204. Tomasz Majcherek
  205. Tomasz Majchrzak
  206. Filip Malawski
  207. Tadas Malinauskas
  208. Michał Małota
  209. Dawid Maniak
  210. Szymon Marchocki
  211. Rafał Marczuk
  212. Wojciech Maszner
  213. Marcin Matczuk
  214. Konrad Matysik
  215. Mateusz Mechliński
  216. Zbigniew Mężykowski
  217. Tomasz Michalak
  218. Bartosz Michalski
  219. Daniel Miklaszewski
  220. Michal Milewicz
  221. Piotr Miller
  222. Krzysztof Miłosz
  223. Tomasz Misiewicz
  224. Bartek Mleczko
  225. Dawid Modrzyński
  226. Marek Morkisz
  227. Maciej Mortek
  228. Michał Motyl
  229. Rafał Mroczko
  230. Paweł Mucha
  231. Przemek Nagrodzki
  232. Jaroslaw Nasilowski
  233. Paweł Naszczyński
  234. Mateusz Naworol
  235. Robert Niedźwiecki
  236. Wojciech Nogalski
  237. Jacek Nosowski
  238. Roman Nowak
  239. Lukasz Oliwa
  240. Adam Ossowski
  241. Marcin Ostrowski
  242. Gracjan Ostrowski
  243. Patryk Paliga
  244. Tomasz Panufnik
  245. Cyprian Paulanis
  246. Łukasz Pawłaszek
  247. Łukasz Piasek
  248. Filip Piecha
  249. Julian Pieczuro
  250. Bartosz Piekarz
  251. Igor Pielas
  252. Robert Pierzchała
  253. Łukasz Pietrzak
  254. Marcin Pięta
  255. Anita Pilewska
  256. Andrzej Pilewski
  257. Tomasz Piotrowski
  258. Jakub Plewa
  259. Łukasz Pławecki
  260. Daniel Polak
  261. Piotr Polaków
  262. Waldemar Polewko
  263. Marcin Poniecki
  264. Jakub Pospiszyl
  265. Piotr Poszytek
  266. Radosław Pośliński
  267. Konrad Powroźnik
  268. Kamila Przepieść
  269. Bartosz Przybylak
  270. Przemysław Przybylski
  271. Paweł Pustelnik
  272. Karol Radziszewski
  273. Kamil Redestowicz
  274. Ryszard Regucki
  275. Aleksander Reiter
  276. Bartłomiej Rejter
  277. Konrad Rembisz
  278. Artur Ręcławowicz
  279. Hubert Roczeń
  280. Marcin Romanowicz
  281. Krzysztof Rosiak
  282. Marek Równiejko
  283. Paweł Różycki
  284. Krzysztof Rukat
  285. Wojciech Rybacki
  286. Janusz Rybak
  287. Mariusz Ryż
  288. Michał Sadkowski
  289. Mariusz Sankiewicz
  290. Idris Sajjad
  291. Michał Sawicz
  292. Hubert Schild
  293. Michał Sekuła
  294. Krzysztof Seyfried
  295. Marcin Sidorczuk
  296. Dominik Siejak
  297. Jakub Sieniuć
  298. Radosław Sioch
  299. Agata Sitarska
  300. Paweł Skowrodko
  301. Artur Skrabowski
  302. Piotr Skubisz
  303. Hubert Slok
  304. Tomasz Słomski
  305. Bartosz Smoczyk
  306. Łukasz Snuszka
  307. Bartosz Sobanek
  308. Robert Sobczak
  309. Adam Sobków
  310. Jakub Soczyński
  311. Rafał Sokół
  312. Aleksandra Soroko
  313. Wojciech Staszczyk
  314. Grzegorz Stelmaszczyk
  315. Julia Stiller
  316. Jacek Stokłosa
  317. Grzegorz Strojny
  318. Szymon Styrna
  319. Marcin Szafranski
  320. Michał Szaro
  321. Julia Szczecka
  322. Agnieszka Szczecka
  323. Mikolaj Szczecki
  324. Błażej Szczecki
  325. Łukasz Szczepański
  326. Dawid Szczerek
  327. Robert Szczęsny
  328. Tomasz Szczęsny
  329. Paweł Szczygielski
  330. Jasio Szczygielski
  331. Łukasz Szczygieł
  332. Krzysztof Szczygieł
  333. Adriana Szczygieł
  334. Krzysztof Śladowski
  335. Kamil Śliwka
  336. Katarzyna Śliwka
  337. Norbert Ślusarczyk
  338. Filip Śniadecki
  339. Jarosław Tabor
  340. Jan Tokarz
  341. Bartosz Toporkiewicz
  342. Sławomir Trawiński
  343. Dariusz Trepczyk
  344. Aleksander Trojanowski
  345. Michał Trzaska
  346. Marcin Tynecki
  347. Sebastian Uchnast
  348. Łukasz Ugarenko
  349. Darek Walasiewicz
  350. Jan Walczak
  351. Paweł Walczewski
  352. Filip Walicki
  353. Grzegorz Warda
  354. Jarosław Warda
  355. Radosław Wasilewski
  356. Sergiusz Wasilewski
  357. Tomasz Watras
  358. Tomasz Wawrzecki
  359. Jan Wąsowski
  360. Szymon Wdowik
  361. Dariusz Wielakin
  362. Marcin Wieleba
  363. Mateusz Wielgo
  364. Przemysław Wielgosz
  365. Wojciech Wieloch
  366. Maciej Wieloch
  367. Piotr Wierzbowski
  368. Wojtek Wierzchowski
  369. Zbigniew Wiktor
  370. Gerard Wiśniewski
  371. Mateusz WIŚNIEWSKI
  372. Jakub Wiśniewski
  373. Sebastian Witman
  374. Szymon Włodek
  375. Jacek Wojciechowski
  376. Wojciech Wojcik
  377. Paweł Wojtczak
  378. Jakub Wojtczak
  379. Dominik Wosiek
  380. Maksymilian Woźniak
  381. Sebastian Wroblewski
  382. Cezary Wroński
  383. Marcin Wujek
  384. Wojciech Wyszomirski
  385. Arthur Yazvinski
  386. Szymon Zagórski
  387. Artur Zamkowski
  388. Anna Zastawniak
  389. Kacper Zastawniak
  390. Dorota Zawiasa
  391. Alicja Zawojek
  392. Klaudiusz Zieba
  393. Joanna Ziemak-Lis
  394. Paweł Zimny
  395. Janusz Ziółkowski
  396. Paweł Złotnik
  397. Adam Złotnik
  398. Paweł Zoga
  399. Mikołaj Żmudziński

Lista rejestracyjna Great Lakes Gravel 2022:

  1. Lech Gawuć